Fizinio aktyvumo pramoga „Pelės ir sūris“

     „Ežiukai – spygliukai“ dalyvavo fizinio aktyvumo pramogoje „Pelės ir sūris“ kurį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa ir neformaliojo ugdymo mokytoja Monika. Šios pramogos metus buvo siekiama tenkinti vaikų prigimtinį norą judėti, pasinaudojant netradicine priemone „sūriu“, tai tampri neplyštanti medžiaga, pro kurią galima mesti kamuoliuką, lysti ir šokinėti. Šioje fizinio aktyvumo pramogoje mokytojos pirmiausia leido vaikams paspėlioti kokius žaidimus, veiksmus atliksime su „sūriu“. Vaikai pateikė įdomių idėjų, kurias ir suskubome išbandyti.  Vikrumui gerinti išbandėme žaidimą „Pelyčių gaudymas“, o greitumui žaidimą „ Spąstai“. Šuoliavimo įgūdžiui tobulinti žaidėme žaidimą „Skylės“, taiklumui – „Spalvoti kamuoliukai“ ir paskutinis, bet labai smagus žaidimas skirtas tobulinti pusiausvyrą ir koordinaciją žaidimas „Pelės bėga iš sūrio“.  Išbandę tiek daug įvairių žaidimų „Ežiukų – spygliukų“ grupės ugdytiniai buvo nuvargę, bet pasikrovę gerų emocijų.

 

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS