Festivalis „Iš dainelių, iš dainų vainiką Lietuvai pinu“

Kovo 7 d.  Šiaulių P.Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko Šiaulių regiono ikimokyklinių įstaigų lietuvių liaudies dainų festivalis „Iš dainelių, iš dainų vainiką Lietuvai pinu“, kuriame dalyvavo mūsų darželio dainorėliai iš „Riešutėlių“ grupės. Ugdytinius paruošė meninio ugdymo mokytoja Vita. Vaikučiai dainavo dainelę „Taiso giružėje“, o finale, kartu su visais festivalio dalyviais  bendrame chore dainavo „Už žalių miškelių“. Grįžome kupini puikių emocijų, išklausę kitų vaikučių daineles ir savo dainelę gražiai padainavę.

https://drive.google.com/file/d/1BaD5Y5qw-ewVw8C6H2tjh2SiDN7sRrL3/view?usp=drive_web

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS