„Ežiukų – spygliukų“ gr. išvyka į vaikų žaidimų ir laisvalaikio parką „Beržynėlis“

Š. m. gegužės 26 d. „Ežiukų – spygliukų“ gr. ugdytiniai su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa ir jos padėjėja Danute vyko į vaikų žaidimų ir laisvalaikio parką „Beržynėlis“. Išvykos metu vaikams buvo priminta, kaip reikia elgtis, einant per gatvę, žaidimų ir laisvalaikio parke. Parke vaikai aktyviai leido laiką: bėgiojo labirinte, suposi, laipiojo po žaidimų aikšteles, čiuožė čiuožynėmis. Vaikai grįžo kupini geros nuotaikos ir įspūdžių.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS