eTwinning projektas „Kalėdos su STEM/Christmas with STEM“

Gruodžio 1 – 31 dienomis  „Riešutėlių“ grupė įgyvendino eTwinning projektą „Kalėdos su STEM/Christmas with STEM“. STEAM veiklų metu ugdytiniai  tyrinėjo, statė, eksperimentavo Šv. Kalėdų tematika. Vaikai netradiciškai „spalvino“ kalėdinius žaisliukus, eglutes. Gamino sniegą iš putų ir krakmolo, patyrė nepamirštamų emocijų. Iš pagaminto sniego statė pilis, kūrė paveikslus. Aplikavo iš skirtingo dydžio apskritimų  sniego senį, skaičiavo, galvojo ir piešė trūkstamas dalis. Gamino žaislą „Snaigės“, pirštukais ėmė karoliukus, sagas, blizgučius ir juos kantriai dėjo į plastikį butelį, laukdami stebuklo. „Snaigės“ pradėjo šokti  kai įpylė vandens ir aliejaus. Lukas su mamyte namuose kepė sausainius, juos dekoravo grupės draugų, auklėtojos bei padėjėjos pirmomis vardo raidėmis.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS