STEAM veikla Eksperimentai „Kaštoniukų“ ir „Riešutėlių“ grupėse

Vasario pradžia „Kaštoniukų“ ir „Riešutėlių“ grupėse darbinga!
Vyko tyrinėjimai, eksperimentai, ieškojimai, bandymai, atradimai. Su vaikučiais aiškinomės kasdieninius reiškinius, domėjomės aplinkos daiktais, žaislais, medžiagomis iš kurių jie pagaminti. Tyrinėjome įvairių medžiagų sąveikas ir aptarėme gautus rezultatus. Tarpusavyje maišėme spalvas ir atradome naują spalvą. Merkėme kopūsto lapus į dažus ir stebėjome, kaip spalvotas vanduo nudažo juos. Atlikome eksperimentą su indu plovikliu ir pienu, įsitikinome, kad indų ploviklis, reaguodamas su riebalais, priverčia pieno molekules judėti. Piešėme vaivorykštę lėkštėje, „Skittles“ saldainius užpylėme vandeniu ir stebėjome, kokie gražūs ornamentai gaunasi. Išbandėme piešimą ant audinio. Vaikai piešė flomasteriais. Kėlėm klausimus: kas atsitiks kai užpurkšime vandens? Ant ko lengviau piešti: popieriaus ar audinio? Kodėl? Vaikai atsakė, kad lengviau piešti ant popierius, nes audinys juda. O užpurškus vandens – išsilies spalvos. Savo spėjimą patvirtinome užpurškę vandens ant audinio, pamatėme, kad spalvos susilieja, išblunka kontūrai. Išbandėme piešimą stiklo rutuliukais, vaikams labai patiko dažyti guašu stiklo rutuliukus ir juos ridenti dėžutėje su piešimo popieriumi. Nesulaukus sniego, nusprendėme jo pasigaminti patys. Tėveliai atnešė krakmolo ir skutimosi pūtų, o vaikai smagiai minkė, pureno sniegą, iš jo darė „gniūžtes“, „tvoras“, „pilis“.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS