EDUKACINĖ VEIKLA „MATEMATIKA GAMTOJE“ ŠIAULIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „PUPŲ PĖDAS“ STEAM CENTRE

         Lapkričio 15 dieną ,,Ežiukų-spygliukų“ grupės ugdytiniai vyko į STEAM centrą dalyvauti  lopšelio-darželio ,,Pupų pėdas“ parengtoje programoje ,,Nuo paprasto iki sudėtingo. Keliauju su STEAM“ . Šį kartą  STEAM veiklos tema ,,Matematika gamtoje“.  Iš  sukauptos gamtinės medžiagos  ugdytiniai dėliojo geometrinės figūras,  įtvirtino jų pažinimą. Mokėsi  atskaičiuoti  daiktus pagal atitinkamą skaičių. Projektavo namus, pasirinkdami tiek detalių, koks langelyje skaičius. Susipažino su įvairiomis svarstyklėmis ir svėrė daržoves  bei kitus daiktus.  Atliko užduotis, derindami meną ir matematiką.  Pirštukais ir dažais pavaizdavo kirminuko  gimtadienius.  Lavėjo vaikų loginis mąstymas, skaičiavimo ir atskaičiavimo gebėjimai, savarankiškumas, kūrybiškumas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS