EDUKACINĖ – PAŽINTINĖ VEIKLA „PAŽINKIME KATĘ“

Gegužės 17 dieną  „Šermukšniukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Lina, Vaida bei mokytojų padėjėja Laima lankėsi Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre , Katinų muziejuje. Užsiėmimų metu vaikai kartu su Jaunųjų gamtininkų stoties edukatore ieškojo atsakymų į įvairiausius klausimus apie kates: žaidė žaidimus, sužinojo apie kačių mitybą, švarą, veisles ir jų ypatumus. Apžiūrėjo įdomų žemėlapį, kuriame įvairiomis kalbomis užrašytas žodis „katinas“. Pamatė didžiulę katinų statulėlių, paveikslų, indų, žaislų kolekciją atkeliavusią iš viso pasaulio. Kad visi norai išsipildytų, glostė akmeninę katino skulptūrą. Susipažino su dviem katinais Perlu, Irisu ir keturiomis katytėmis Vanile, Meilute, Morka ir Mildute. Katinėlius vaikai glostė, maitino kačių skaniukais. Vaikai apsilankė ir muziejaus prieigose įkurtame “Gyvūnijos sode”, kuriame gyvena įvairūs egzotiški gyvūnai – paukščiai, driežai, graužikai, varliagyviai ir kt. Čia ugdytiniai pamatė smauglius, žaliąją iguaną, Taivano laibauodegį žaltį, barzdotąją agamą, mėlynaliežuvį scinką, įvairias papūgas ir kt.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS