Edukacinė išvyka į Šiaulių areną

Gegužės 23 d. „Riešutėlių“ grupės vaikai lankėsi ugdytinės Elzės mamos Dovilės Mikaitės-Daukšienės darbovietėje – Šiaulių arenoje. Vaikai susipažino su biuro vadovės darbo pobūdžiu ir specifika. Elzės mamytė Dovilė ir direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Vidmantas Pakulis vaikams papasakojo apie Šiaulių arenos pastato statybas, pravedė ekskursiją po arenos erdves, o kuo ypatingas holografinis pastato stiklas vaikai patys pamatė: saulei šviečiant pastatas atrodo panašus į vaivorykštę. Vaikai sužinojo apie įvairius renginius organizuojamus arenoje. Papasakojo apie būtinus pasiruošimo darbus kiekvienam jų, kaip viską susiplanuoti ir suorganizuoti, kad renginiai įvyktų sklandžiai. Ugdytiniai išbandė ir krepšininkų treniruočių bei bokso sales, taip pat apsilankė Spa pirčių komplekse. Vaikai turėjo išskirtinę galimybę apsilankyti ant Šiaulių arenos stogo ir pasigrožėti atsiveriančiais vaizdais bei įvertinti, kurioje pusėje yra mūsų darželis. Nuoširdžiai dėkojame ugdytinės Elzės mamytei Dovilei už šiltą priėmimą, vaišes ir galimybę artimiau susipažinti su profesija bei pačia Šiaulių arena.