Edukacinė išvyka į „Saulės mieste“ esančią „Rimi“ parduotuvės kepyklėlę

Kovo 14 d. ,,Girinukų“ grupės ugdytinės Sofijos močiutė Dovilė pakvietė vaikus į „Saulės mieste“ esančią „Rimi“ parduotuvės kepyklėlę. Edukacinės išvykos metu vaikai susipažino su konditerio specialybe. Vaikai buvo aprengti specialiais vienkartiniais rūbais, tada keliavo į konditerijos cechą. Apžiūrėjo sandėlius, kuriuose yra laikomi produktai (miltai, cukrus, mielės ir kt.). Darbuotojos parodė, kaip pilami miltai, maišoma ir kočiojama tešla, galiausiai supjaustoma vienodais gabalėliais ir daromos bandelės, sausainiai, žagarėliai. Vėliau ugdytiniai stebėjo, kaip kepa bandelės ir sausainiai elektrinėse krosnyse ir tuomet keliavo į „Rimi“ parduotuvės prekybos salę apžiūrėti jau iškeptos produkcijos. Edukacijos pabaigoje Sofijos močiutė pakvietė paragauti kepyklėlėje keptų bandelių ir atsigerti sulčių. Namo tuščiomis negrįžome, dovanų parsivežėme apyrankių ir šokoladukų. Dėkojame Sofijos močiutei!

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS