Edukacija „Kuriame florariumą“

        Gegužės 26 d. „Girinukų“ grupės ugdytiniai keliavo į Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrą. Čia vaikai atkeliavo su tikslu – sukurti savo florariumą. Ugdytiniai diskutavo, kas gi tas florariumas? Ar tai akvariumas žuvytėms? Ar tai vieta, kur gyvena vėžliukai? Ugdytiniai sužinojo, kad florariumas, tai akvariumo tipo indas mažiems, drėgną klimatą mėgstantiems, augalams auginti. Ugdytiniai įdėmiai klausėsi instrukcijų, kaip sukurti florariumą. Pirmiausia reikia padaryti drenažą iš smulkių akmenėlių, po to įberti žemių ir jau sodiname augalus – sukulentus. O toliau jau ugdytinių vaizduotė, kaip papuošti savo florariumą. Pasigaminę florariumus ugdytiniai nusprendė trumpai apžiūrėti gyvąjį kampelį ir jame gyvenančius gyvūnus. Vaikus sužavėjo iguana bei kalbančios papūgos, bet labiausiai vaikams patiko ten gyvenantys katinai. „Girinukai“ į darželį grįžo net tik pilni įspūdžiu, bet ir su savo kurtais florariumais.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS