Edukacija „Kas namelyje gyvena?“

2024 m. sausio 12 d. „Ežiukai“ gr. ugdytiniai kartu su grupės mokytojomis Neringa Švediene, Danute Gravers ir mokytojo padėjėja Danute Kukliene vyko į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką, kurioje dalyvavo kūrybinėse pasakų teatro dirbtuvėse „Kas namelyje gyvena?“. Nieko nelaukiant ugdytiniai buvo įtraukti į kūrybinį procesą: edukatorei Vaidai perskaičius lietuvių liaudies pasaką „Dangus griūva“, vaikai turėjo galimybę išsirinkti savo personažą: katiną, kiškį, lapę, vilką arba mešką ir atkartoti girdėtos pasakos siužetą ir eigą. Vieni vaidino, o kiti buvo žiūrovais, vėliau pasikeitė rolėmis, kiekvienas turėjo galimybę pabūti aktoriumi. Po edukacijos vaikams buvo aprodomos bibliotekos, vaikų skyriaus patalpos ir raginama vėl sugrįžti su tėveliais ir išsirinkti mėgstamų knygų, žurnalų, pažaisti žaidimų erdvėje.

Užsiėmimo metu lavėjo vaikų smulkioji motorika, kūrybinė raiška, bendravimo ir komandinio darbo, viešojo kalbėjimo įgūdžiai, buvo ugdomas aplinkos pažinimas, sakytinė kalba, turtinamas žodynas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS