Džiaugiamės ir didžiuojamės tapę 2021 m. ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ laureatais

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ „Šermukšniukų“ grupės (4 m. amžiaus) ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Lina Rimkiene, Neringa Švediene ir mokytojų padėjėja Laima Žaliene kovo – gegužės mėn. dalyvavo ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Konkurso tikslas: skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis, kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką, bei ugdyti atsakomybę už savo aplinką. Ugdytiniams buvo norima suteikti žinių apie pagrindinius augalo organus (šaknis, stiebus, lapus, žiedus, vaisius, sėklas) ir ekologinių veiksnių (šviesos, šilumos, vandens) įtaką augalų augimui, plėsti įstaigos edukacinių erdvių želdinimui naudojamą augalų asortimentą. Atsižvelgdami į konkurso tematiką: t. y. susipažinti su lietuvių botaniko Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos palikimu (lietuviškų augalų vardynu), ugdytiniai kartu su mokytojomis sodinio saulėgrąžų ir ežiuolių sėklas, joms sudygus, rinko vardus. Iš pradžių kartu su pedagogėmis, IKT pagalba, vaikai išsiaiškino pasirinktų augalų savybes, ypatumus, aptarė skirtumus, panašumus. Ežiuolei skyrė rausvažiedės, ugniagėlės, purpurytės, rausvuolės vardus, saulėgrąžai-saulelės, grįžulės. Taip pat nepamiršti buvo ir pagrindiniai daržo augalai, kurie vasarą ir rudenį džiugins savo gėrybėmis: moliūgai, pupelės, žirniai, agurkai. Galima pasidžiaugti, kad dėl ugdytinių ir pedagogių  kruopštaus ir atsakingo darbo, meilės augalams, sukurtos kompozicijos „Daržovių ir vaistažolių traukinukas“ pateko tarp laureatų ir buvo apdovanoti vertingais prizais: įvairių rūšių augalų sėklomis, knygomis, bei padėkos raštais. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS