STEAM veikla „Dovana Tėčiui“

Šermukšniukų“ gr. ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Švediene ir auklėtojų padėjėja Laima Žaliene iš molio/modelino gamino medalius, kurie buvo skirti ugdytinių tėčiams pasveikinti su Tėvo diena. Iš pradžių vaikai darželio pievoje prisirinko įvairiausių žolynų, laukinių našlaičių žiedų, atsinešė iš namų kočėlus, smulkius karoliukus, sagas, plunksnas, viską susiruošę, ėmėsi modelino/molio minkymo darbų. Kiekvienas minkė ir iškočiojo savitos formos, dydžio medalį, kurį dekoravo pasirinktomis priemonėmis, laukė kol išdžius ir sukietės, tikrino ar laikosi įspausta gamtinė medžiaga, antrinės žaliavos, karoliukai ir kiti smulkūs daiktai, taip pat į kiekvieną medalį įrišome po spalvotą juostelę, kad būtų patogu užkabinti ant kaklo. Atėjus metui sveikinti, kiekvienas apsikabino savo tėvelį, pakuždėjo į ausį mielą žodį ir įteikė savo rankomis sukurtą darbelį. Tikimės, jog vaikų sukurti individualūs medaliai suvirpino kiekvieno tėčio širdį.