Dėkojame „Ąžuoliukų“ grupės bendruomenės nariams už dalyvavimą Lietuvos futbolo asociacijos renginyje

Ikimokyklinio amžiaus vaikams fizinis aktyvumas yra prigimtinis. Vaikams būdingas didelis judėjimo poreikis. Aktyvi sportinė veikla padeda palaikyti gerą emocinę savijautą, skatina smagiai praleisti laiką kartu, taip pat stiprina šeimyninius ryšius.

Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“ taria nuoširdų AČIŪ „Ąžuoliukų“ grupės auklėtojai Vitai Tavorienei ir ugdytinio Germanto Sutkaus  šeimai už vaikų sveikatos stiprinimą, futbolo tradicijų puoselėjimą, už sportavimą karantino sąlygomis bei aktyvų dalyvavimą tradiciniame Lietuvos futbolo asociacijos „Futboliuko“ renginyje, skirtame vaikų gynimo dienai paminėti.