Dalyvavome sporto žaidynėse „Mažylių labirintas 2024“

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ komanda puikiai pasirodė Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro organizuojamose sporto žaidynėse „Mažylių labirintas 2024“. Komandą sudarė 8 vaikai, iš „Ežiukų“ grupės.  Vaikai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Švediene ir judesio korekcijos mokytoja Lina Rače turėjo įveikti įvairias aktyvias sportines veiklas. Susitikusi su sporto treneriais komanda išmėgino savo jėgas net 16-oje skirtingų sporto šakų.  Labiausiai vaikams patiko žaisti futbolą, fechtavimą, regbį, karatė, krepšinį, gatvės šokius, tenisą, žolės riedulį, šuolį į aukštį.  Žaidynių dalyviai visi jautėsi nugalėtojais, nes šventės pabaigoje visi buvo apdovanoti žaidynių medaliais.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS