Dalyvavome Šiaulių m. ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir mokytojų konferencijoje „Džiaugsmai ir pavojai žiemą“

Š. m. vasario 8 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ grupės „Ežiukai“ ugdytiniai Gabija Šeiningaitė ir Tautvydas Norkus, kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Neringa Švediene ir Danute Gravers, dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ organizuojamoje Šiaulių m. ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir mokytojų konferencijoje „Džiaugsmai ir pavojai žiemą“, kurioje pristatė pranešimą „Aš saugus, kai žinau. Pavojai žiemą“. Konferencijos tikslas – ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų emocinio ryšio su gamta atskleidimas stebint žiemos reiškinius, tyrinėjimo metu patiriant atradimo, pažinimo džiaugsmą, saugumo jausmą. Ugdytiniai turėjo galimybę išklausyti aštuonių pristatomų pranešimų, tobulinti viešojo kalbėjimo, aplinkos pažinimo įgūdžius, susipažinti su STEAM centro erdve, pažaisti, pabendrauti su kitų įstaigų vaikais. Pertaukėlės metu visi kartu sudalyvavo bendroje linksmoje mankštoje, po pristatymų dalyviai buvo pasveikinti ir apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis, palinkėta, džiugių, saugių akimirkų žiemos metu. Ugdytiniai grįžo linksmi, pilni įspūdžių, įgiję patirties, praturtinę žodyną.  

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS