Dalyvavimas Šviečiamosios gyvulininkystės programoje

„Girinukų“ grupės ugdytiniai džiaugėsi gautomis dovanomis ir toliau tęsia „kelionę“ Šviečiamosios gyvulininkystės programoje susipažindami su bitutėmis. Vaikai klausėsi pasakojimo apie bičių gyvenimą, sužinojo ką bitutės gamina, kokie yra bičių produktai. Atliko užduotėles pratybų knygelėse. Iš spalvoto popieriaus pasigamino bitutes, su makaronais klijavo korius. Dėliojo dėliones, ieškojo pasislėpusių bitučių. Plėtojo programavimo įgūdžius žaisdami su edukacine bitute – robotu „Bee-bot“. Ragavo medų su sūriu, kurį parūpino tėveliai.

Birželio 8 dieną į darželį atvyko šviečiamosios gyvulininkystės programos svečiai: triušiai, vištos, gaidžiai, putpelės, ančiukai, žąsiukai, šinšilos. Vaikai susidomėję klausė pristatymo apie gyvūnus, jų teikiamą naudą žmogui. Patys galėjo paliesti, palyginti, paglostyti, pakalbinti juos, dalinosi žiniomis, patirtimi, kaip rūpinasi savo augintiniais, juos maitina, prižiūri, žaidžia. Vaikai dalinosi mintimis, jausmais, kuriuos jiems sukelia bendravimas su gyvūnais. Džiaugsmas, atsakomybė, pasitikėjimas, pagarba, nesuvaidintos emocijos, rūpestis – dažniausiai kylantys jausmai, mums būnant šalia gyvūnų.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS