DALYVAUJAME NUOTOLINIAME FOLKLORO FESTIVALYJE „ŽALIA GIRELĖ JAU GELTONUOJA“

Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė‘ dalyvauja “ Vilniaus lopšelio-darželio „Molinukas“ organizuojamo respublikinio projekto „Metų laikai“ folkloro festivalyje „Žalia girelė jau geltonuoja“.  Nuotolinio festivalio tikslas – skatinti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų pedagogus, ugdytinius ir jų tėvelius domėtis savosios tautos kultūra bei puoselėti pagarbą liaudies tradicijoms.

Paruošta etninė žaidiminė programa „Grum, grum, grumpacėlė“ su „Girinukų“ gr. ugdytiniais, nufilmuota veikla ir nusiųsta organizatoriams.

Ugdytinius paruošė meninio ugdymo mokytoja Vita Taučienė-Rezgienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Kliopkinienė.