Dailės pleneras „Aš augu Šiauliuose“

  Rugsėjo 9 dieną lopšelyje-darželyje „Eglutė“  vyko dailės pleneras „Aš augu Šiauliuose“, skirtas Šiaulių miesto 786 gimtadieniui paminėti. Jį organizavo pedagogės Sandra Martinkutė – Grigaitienė ir  Monika Stancevičienė .  Renginys prasidėjo šventine eisena darželio takeliais, kurie atvedė vaikus  į darželio erdvėse įkurtas kūrybines dirbtuves. Šviečiant skaisčiai saulutei visa bendruomenė piešė ir taip kūrė dovaną Šiauliams.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS