„Bėga tėtis ir mama su vaikučiais visada“

Šeimos diena kasmet minima gegužės 15 d. šiais metais Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ neformaliojo ugdymo mokytoja Monika Stancevičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Švedienė ugdytinius ir jų šeimas kvietė šią dieną pasitikti aktyviai ir linksmai dalyvaujant fizinio aktyvumo akcijoje „Bėga tėtis ir mama su vaikučiais visada“. Šios akcijos tikslas – tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį ir skatinti šeimas kartu aktyviai praleisti laisvalaikį. Labai džiaugiamės, kad akcijoje sudalyvavo tiek daug šeimų. Visi ugdytiniai ir jų šeimos apdovanotos padėkos raštais už dalyvavimą akcijoje.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS