„ĄŽUOLIUKŲ“ GRUPĖ ĮSIJUNGĖ Į FIRST® LEGO® LYGOS VARŽYBAS

„Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniai kartu su  ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Vita Tavorienė ir Ieva  Skrupskelyte įsitraukė į Asociacijos Robotiada – FIRST® LEGO® LYGOS varžybas VILNIUS 700.  Bendradarbiaudami su „FIRST® LEGO® lyga“ vaikai išbandys savo jėgas įvairių statinių varžybose „Vilnius 700: kaip judam toliau?“. „FIRST® LEGO® lyga“ yra varžybos, skirtos 4-16 metų amžiaus vaikams, jų metu pasitelkdami LEGO įrangą vaikai sprendžia realias pasaulio problemas. Šiuo projektu vaikus kviečia pasvajoti kur ir kaip Vilnius judės ateityje. Renginio dalyviai pagal amžių yra suskirstyti į tris grupes. Mes priklausome „Discover“ – 4-6 metų amžiaus grupei. „Ąžuoliukai“, dalyvaudami šiose varžybose, vykdys įvairias praktines FIRST LEGO lygos kūrybines užduotis, kurios įdomioje, kūrybingoje ir įtraukiančioje veikloje supažindins vaikus su technologijomis, inžinerija, menu ir matematika. Ugdytiniai jau įvykdė pirmąją užduotį: nusifotografavo su komandos nariais ir apžiūrėjo naują LEGO rinkinį. Apžiūrėję LEGO rinkinį vaikai susipažino su instrukcijomis ir pastatė kelis statinius. Ugdytiniai kartu išsirinko savo komandos pavadinimą – „Eglutės patruliai“. Toliau lauksime naujų užduočių ir išbandysime savo jėgas naujose veiklose.

FIRST LEGO League Discover CARGO CONNECT Discover Set

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS