„Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 d., trečiadienį, 8 val. 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ ir Šiaulių lopšelyje – darželyje „Eglutė“, kurios metu  languose dešimčiai minučių degė vienybės ir atminimo žvakelės, o  iš visos įstaigos bendruomenės suneštų mėlynų ir geltonų ledukų akcijos iniciatorės Rimantė Petrauskė, Neringa Švedienė, Monika Stancevičienė ir tėveliai su ugdytiniais dėliojo vienybės simbolį – Neužmirštuolės žiedą, taip prisimenant bei pagerbiant gynusius mūsų laisvę ir išsaugojusius šalies nepriklausomybę. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS