Akcija „Sportuojantis koridorius 2022“

Keičiantis metų laikams ir vėstant orams vaikai vis mažiau fiziškai aktyviai leidžia laiką gryname ore. Darželio grupėse labai mažai vietos aktyviai veiklai, o salės užimtumas taip pat ne visada leidžia atlikti veiklas. Kauno lopšelis – darželis „Klausutis“ ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų organizacija paskelbė akciją „Sportuojantis koridorius“, kurio metu įvairias fizinio aktyvumo veiklas atlikome koridoriuje. Šios akcijos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, koridoriuje.  Mūsų darželio koridorius labai platus ir nesibaigiantis, eina ratu. Buvo parengtos 8 stotelės, kuriose lavinome vikrumą, greitumą, koordinaciją, dėmesį, pusiausvyrą.  Pirma stotelė – šokinėjimas per lankus, sau patogiu būdu, antra stotelė – atsisėdimas ant kiekvieno žymeklio, trečia stotelė – lindimas pro tunelį, ketvirta stotelė – lipimas per kliūtis sau patogiu būdu, penkta stotelė – ėjimas keturiomis per minkštą takelį, šešta stotelė – lindimas per tunelį , septinta stotelė – medinių tiltelių perėjimas, aštunta stotelė – lazerių trasos įveikimas, kai vaikas turi pereiti visą trasą nepalietęs nei vienos juostelės. Ugdytiniams buvo labai įdomu atlikti veiklas tiesiog čia koridoriuje ir smagiausia kad šis kelias niekada nesibaigia, nes koridorius eina ratu.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS