Akcija „JŪS NE VIENI“

Sausio 30 – vasario 16 dienomis ,,Šermukšniukų“, ,,Spanguoliukų“, ,,Žemuogiukų“, ,,Pagrandukų“, ,,Kleviukų“, ,,Sauliukų“, ,, Girinukų“, ,,Ežiukų – spygliukų“, ,,Pelėdžiukų“ grupės jungėsi prie socialinės gerumo akcijos „JŪS NE VIENI“. Jos tikslas – parodyti vienybę ir perduoti trumpą žinutę vienišiems žmonėms, kad jie nėra vieniši. Auklėtojos grupės langus puošė geltonos, žalios ir raudonos spalvos širdelėmis. Trispalvė simbolizuoja vienybę ir pilietiškumą, o širdelė – neabejingumą šalia gyvenantiems vienišiems žmonėmis. #jusnevieni

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS